נורית רוזנגרטן

נורית רוזנגרטן

מייסדת שיטת 'כלים שלובים' מנהלת ומנחה ראשית בבית הספר לאומנות הריפוי. קרא עוד…


  • לחץ להרשמה

  • עקוב אחרינו בפייסבוק

מהי שיטת כלים שלובים?

שיטת כלים שלובים היא שיטה ייחודית לטיפול בגוף ובנפש בגישה רוחנית. מסייעת לילדים ומבוגרים, בבעיות גופניות נפשיות והתנהגותיות. הריפוי מבוסס על הרחבה של התמונה הרפואית הקונבנציונלית והתמונה הפסיכולוגית המקובלת, לכדי ראיה כוללת של האדם הנובעת ממדע הרוח האנתרופוסופי.

הטיפול משלב הכרת הביוגרפיה של האדם, שימוש באומנות ותרפיה אתרית.

טיפול בבעיה גופנית – התרפיה האתרית שואפת לאזן את הגופים העל-פיזיים, באמצעות ארגז כלים עשיר של המטפל. תוצאות הטיפול הן מהירות וממוקדות ומאפשרות החלמה. הטיפול אינו פולשני ואינו מלווה בתופעות לוואי. כמו כן, ניתנים לאדם 'מפתחות לחיים' מתוך התבוננות כוללת על התמונה הרוחנית של חייו, בכדי לעשותו שותף אחראי על החלמתו.

טיפול בתחום הנפשי – כלים שלובים תומכת באדם ברובד הנפשי, כאשר החיים מזמנים לו משברים במערכות יחסים, בעבודה, בהורות ובזוגיות. הטיפול הרוחני משלב הסתכלות מנקודת מבט רוחנית על מהות המשבר דרך הביוגרפיה ותמיכה ברובד האתרי, המסייע לאדם לצמוח מתוך הדיסהרמוניה שפגש.

מכללת כלים שלובים מכשירה מטפלים לתרפיה אתרית

ולפסיכותרפיה על פי הגישה האנתרופוסופית.

לפרטים והרשמה: אייל - 054-8093995 | shluvim@shluvim.com

 

קורסים וסדנאות

הקורסים והסדנאות מהווים חלק ממסלול ההכשרה המורחב של מטפלים בכלים שלובים. מטרתם להרחיב את ארגז הכלים למטפל ואת יכולת ההכרה העצמית וההתפתחותית האישית של המטפל. חלק מהקורסים והסדנאות פתוחות לקהל הרחב המשך >>>>

צוות המורים

נורית רוזנגרטן – מייסדת שיטת כלים שלובים, מוסיקאית, בעלת תואר שני, .M.A בטיפול והנחיית קבוצות בשילוב אומנויות.
משך כעשרים שנה עסקה נורית בהוראת נגינה ובמקביל במשך כעשרים וחמש שנה, השתלמה בתחום הטיפולי בשיטות רבות המשך >>>>

מתוך כתביו של ר. שטיינר

מדע הרוח האנתרופוסופי, המהווה פרי תוצאות מחקרו הרוחי של ד"ר רודולף שטיינר, מצוי בספרות עשירה ומסועפת הכוללת ספרים בכתב, מאמרים שפורסמו בכתב עת ומחזורי הרצאות רבים שנתן ברחבי אירופה. המשך >>>>