פס מפריד
  • לפרטים והרשמה לחץ כאן

     

  • עקוב אחרינו בפייסבוק

פסיכותרפיה וטיפול משפחתי

 

הנחה מיוחדת לנרשמים עד 15 באוגוסט 2015.

 טלפון להרשמה: אייל 054-8093995

“מחלה היא עמידה על הסף” אמר רודולף שטיינר. מה משמעותה של אמירה זו?

כיצד היא מאירה את הבנת החולי והבריאות בהיבטים של פסיכותרפיה?

העלייה הניכרת בחולי הנפשי בילדים ובמבוגרים, הפוקד כמעט כל משפחה כיום, היא תמונה שגרתית אותה פוגש כל מטפל ויועץ.

תוכנית ההכשרה ‘פסיכותרפיה על הסף’ שואפת לתת מענה פסיכותרפויטי להפרעות הנפש השונות אותן פוגשים המטפלים והיועצים בחדר הטיפולים, לעיתים מבלי שיזהו אותן או יבינו את המבנה הרוחני שיצר אותן.

למי מיועדת ההכשרה?

בוגרי הכשרות טיפוליות באנתרופוסופיה כגון: יועצים ביוגרפים, מטפלים ב’כלים שלובים’, תרפיסטים באומנות וכד’, בכדי להרחיב ולהעמיק את עבודת הפסיכותרפיסט לאור מדע הרוח.

ייחודה של ההכשרה

פסיכותרפיה במהותה היא ‘תרפיה על הסף’ ועל כן מחייבת את העוסקים בה גישה אחראית ומוסרית והכרת התחום העל חושי שפועל לתוך האדם במצבים השונים.

התוכנית מרחיבה את ההכרות עם הפסיכו-פתולוגיות בראיה הקונבנציונלית כמו: דיכאון, חרדה, חרדה חברתית, הפרעות אישיות, פסיכוזות, ADHD, טראומות, הפרעות אכילה, התמכרויות, ועוד.

ההכשרה מתמקדת בהתאמנות מעשית באמצעות מיומנויות התערבות לשיקום רובדי הנפש והנכחת ה’אני’ הרוחי של המטופל וכוללת התנסות מעשית עם אוכלוסיות מגוונות במסגרות טיפוליות שונות, תוך ליווי והדרכה אישית וקבוצתית.

תכני ההכשרה

הכרות עם פסיכופתולוגיות על פי ה- DSM, עבודה עם הסיפים בהיבט של פסיכוזות ונוירוזות, פעימת רפאל ומיכאל בתוך המעשה הטיפולי, הכרה על חושית בתרפיה הנפשית, טיפול זוגי ומשפחתי בהקשר של מחלות הנפש לאור מדע הרוח ועוד.

את התוכנית ‘פסיכותרפיה על הסף’ יצרה נורית רוזנגרטן, פסיכותרפיסטית ומייסדת ‘כלים שלובים’ במטרה לתת מענה למטפלים בתחום הטיפול הנפשי, בנתיב הקארמה והחירות.

מורים

בתוכנית ההכשרה מלמד צוות מורים בכיר ומנוסה מתחום הפסיכותרפיה ומתחום האנתרופוסופיה, כך שניתן ללמוד ולחוות גישות טיפוליות שונות.

בין המורים: נורית רוזנגרטן, ד”ר מירון ברק, אייל וסר, עמוס בן אהרון, דוד בנימין, יפתח בן אהרון ומרצים אורחים מתחום הפסיכותרפיה הקונבנציונלית.

אם הינך מטפל/ת בתרפיה נפשית לאור האנתרופוסופיה, ותרצה/י להעמיק את התחנכותך בתחום זה, 

תוכל/י למצוא בתוכנית ‘פסיכותרפיה על הסף’  כלים משמעותיים עבור הדרך הרוחנית והמקצועית שלך.


פס מפריד
20150928_145545-1

נורית רוזנגרטן

 נורית רוזנגרטן - פסיכותרפיסטית אנתרופוסופית ומנהלת אקדמית של מכללת כלים שלובים.

קרא עוד…

 

לפרטים והרשמה לחץ כאן

 

עקוב אחרינו בפייסבוק