פס מפריד
  • לפרטים והרשמה לחץ כאן

     

  • עקוב אחרינו בפייסבוק

מיכל מצר

מיכל מצר

שנת 1999 היתה עבורי שנת התעוררות ומפנה בחיי. בגיל 37 התחלתי ללמוד ולהבין את החיבור שבין גוף, נפש ורוח בהכשרתי בקינסיולוגיה במדיקולג’ – המכללה למינהל וב”מבטח” שביגור. קינסיולוגיה היא שיטה הוליסטית לאיתור ושיחרור חסמים ומתחים בגוף, ברגש ובמחשבה.

אחרי סיום לימודיי שם, הצטרפתי להכשרה הטיפולית של ‘כלים שלובים’. הערך המוסף של שיטה זו עבורי היה בהרחבת התמונה הפיזית, התנהגותית ונפשית של האדם לתמונה הרוחנית. הפיכת המחלה להזדמנות לצמיחה ואז גם להחלמה ממנה, הם התהליכים שמנחים אותי בטיפוליי.

החיבור שלי עם שיטת ‘כלים שלובים’ הפגיש אותי עם האמת שמביא מדע הרוח האנתרופוסופי. בזכותה למדתי אודות חולשותיי וחוזקותיי כאדם וכמטפלת והדבר שם אותי במקום של שאיפה להתפתחות רוחנית מתמדת. הלימודים האינטנסיביים והעמוקים זימנו לי מתנה: להיות חלק מקבוצת למידה מרתקת ומהנה ולהכיר מורים מדהימים לשיטה ולחיים בכלל.

במסגרת הפרקטיקום טיפלתי בנערות ונערים מתיכון אורט מעלות ובמבוגרים ב”אלומה”, שהנו מפעל תעסוקתי רב נכותי מוגן, מייסודה של עמותת “כוכב הצפון”.

לימים השלמתי לימודי פסיכותרפיה במסגרת התוכנית ‘פסיכותרפיה על הסף – פסיכותרפיה וטיפול משפחתי בגישה אנתרופוסופית’ הנלמדת במכללת כלים שלובים.

לפני המפגש עם הרפואה המשלימה סיימתי בהצטיינות תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ובמדע המדינה – באוניברסיטת חיפה. אני מורה מוסמכת לחינוך מיוחד מלימודיי בסמינר אורנים. בנוסף מזה 25 שנים אני מאמנת כדורעף ומאמאנט – כדור רשת לנשים.

כיום אני מטפלת בקליניקה פרטית בקינסיולוגיה וב’כלים שלובים’.

פרטי קשר – 052-3967513, metzgm@hotmail.com

 

חזרה לרשימת בוגרים


פס מפריד
20150928_145545-1

נורית רוזנגרטן

מייסדת שיטת ‘כלים שלובים’ מנהלת ומנחה ראשית בבית הספר לאומנות הריפוי. קרא עוד…  

לפרטים והרשמה לחץ כאן

 

עקוב אחרינו בפייסבוק

כניסה לתלמידים