פס מפריד
  • לפרטים והרשמה לחץ כאן

     

  • עקוב אחרינו בפייסבוק

יהודה צוקרמן (צוקי)

יהודה צוקרמןהמפגש עם שיטת ‘כלים שלובים’ פתח בפני שער להכרות עמוקה עם עצמי ועם העולם שמסביבי. היכולת והאפשרות לעזור ולהיטיב עם אדם במסלול חייו ובקשיים בהם הוא נתקל, נותנת את המשמעות לשליחותי כמטפל.

בית הספר ‘כלים שלובים’ מביא חידוש לעולם הטיפול, ואנו כמטפלים בשיטה שואפים להנכיח רובד רוחני נוסף. כל אדם הוא אחד יחיד ומיוחד, והשאיפה לפגוש את הייחודי בכל מטופל נוכחת בטיפול ב’כלים שלובים’ בכל רגע.

המפגש והלימוד של הגישה הטיפולית הובילו אותי למסע פנימי לעצמי ולהבנת מהלכי חיי מנקודת מבט חדשה. המפגשים של קבוצת הלימוד בהדרכת המורים ובראשם נורית רוזנגרטן, האירו באור חדש ואחר את הדברים והולידו בי תובנות ומשמעויות נוספות. רכשנו ידע רב ויכולת לטפל בכלי הטיפול אותם מציעה השיטה.

כיום בקליניקה הפרטית אני מציע למטופלים שלי את הידע הטיפולי והידע הרוחני שצברתי במהלך שנות הלימוד לצד ההשתנות שעברתי בהתחנכות האישית. אני רואה זאת כזכות גדולה לסייע ולהיטיב עם המטופל וגם אחריות גדולה ללוותו.

במהלך הפרקטיקום ב’כלים שלובים’ טיפלתי במרכז הרפואי שיקומי “רעות” שבתל אביב, במבוגרים המאושפזים במקום. כמו כן טיפלתי בילדים ומתבגרים ב”מקצ”ב”-מרכז העצמה לקידום לימודי וטיפולי לנוער (פרוייקט משותף למחלקת החינוך והרווחה של עיריית גבעתיים).

בהכשרתי האקדמית הנני בוגר המחלקה לעיצוב אדריכלי במכללת ויצ”ו קנדה לעיצוב שבחיפה, בעל תואר .B.Sc באדריכלות מאוניברסיטת קרדיף בויילס שבאנגליה. כמו כן אני בוגר לימודי קולנוע בבית צבי שברמת גן.

פרטי קשר – 054-5325498, zuck64@gmail.com

 

חזרה לרשימת בוגרים


פס מפריד
20150928_145545-1

נורית רוזנגרטן

מייסדת שיטת ‘כלים שלובים’ מנהלת ומנחה ראשית בבית הספר לאומנות הריפוי. קרא עוד…  

לפרטים והרשמה לחץ כאן

 

עקוב אחרינו בפייסבוק

כניסה לתלמידים